Portrét Františka

František

19 let, Milovice

František pochází z Milovic a studuje na Gymnáziu Bohumila Hrabala v Nymburce. Hodně se zajímá o game design a projekt vidí jako neuvěřitelnou šanci rozvinout své schopnosti, naučit se uchytit na trhu práce a udělat si své jméno. Od projektu očekává, že mu pomůže v budoucí kariéře a zlepší orientaci na trhu práce. Chce se zaměřit hlavně na zlepšení disciplíny, zredukovat prokrastinaci a obecně získat plnou kontrolu nad tím, jak tráví svůj čas. V rámci kurzů a workshopů by se rád naučil pracovat s technologiemi, různými programy a věnoval se tomu, co ho baví a naplňuje, tedy game designu.

Konkrétně by se chtěl specializovat na 2D kresbu, ale otevřený je všem oblastem art developmentu (i sound designu). Vysněným povoláním je concept artist nebo character designer.

Františkovým snem je pracovat pro větší herní studio. Chtěl by pro hráče a diváky tvořit nezapomenutelné zážitky, které posouvají hranice nemožného.

Ve volném čase se věnuje kresbě a sketchingu. Je závislý na hudbě, která ho doprovází 24/7. Rád se učí novým věcem a vyměňuje názory s ostatními. Aktivně odpočívá sportem, kterým si pročistí hlavu a myšlenky.