Portrét Petra

Petr

18 let, Zeleneč

Petr pochází ze Zelenče, menší vesničky kousek u Prahy. Denně pak dojíždí na gymnázium do Prahy. Petr je od narození neslyšící. Nosí kochleární implantát, který mu pomáhá slyšet, a díky kterému může normálně komunikovat s ostatními a chodit do školy společně se slyšícími.

Do projektu se přihlásil, protože se chce vzdělávat i jinou cestou, než kterou mu nabízí škola. Moc se mu líbí myšlenka i náplň projektu. Chce vystoupit ze své komfortní zóny, poznat spoustu zajímavých lidí a rozšířit si obzory. Rád by také zlepšil své slabé stránky, komunikační schopnosti, našel správnou "cestu" životem a poznal spoustu nových a zajímavých lidí.

Petrovo vysněné povolání je být majitelem nebo ředitelem úspěšné společnosti, kterou by založil a vybudoval. Vnímal by to jako výsledek práce, který je vidět. Také by chtěl dosáhnout stavu absolutní spokojenosti. A pokud to v budoucnu bude možné, tak by se rád podíval za hranice naší atmosféry.

Ve volném čase se věnuje vývoji webových stránek, programování a sledování edukačních videí. Dělá závodně atletiku, čte dobrodružné knížky a rád kreslí.

Životní motto: “Nevíš, dokud to nevyzkoušíš.”

Mé rozvojové aktivity

 • Březen 2020

  Zahájení projektu a 1. workshopový víkend v Praze (sobota: zahájení projektu, úvod do futureskills, neděle: Workshop Objev své talenty)

  Webinář s kariérním poradcem na téma osobní vize a rozvoj

  Individuální konzultace s kariérním poradcem 

  Individuální konzultace s talentovým koučem

  Online kurz: Web Rebel + samostudium a úkoly

  Online kurz: Wordpress

  Online kurz: Osobní produktivita s Danem Gamrotem

  Online kurz: Psaní všemi deseti

  Webinář: Umělá inteligence a mýty kolem ní 

  Webinář: Nastavení mysli 

   

 • Duben 2020

  Online workshop s kariérní poradkyní PhDr. Petrou Drahoňovskou - Myšlenkové mapy, sketchnoting a Lean Canvas - vizualizační techniky pro osobní i business plánování (společná projektová aktivita)
  Online workshop MS Office Excel a Powerpoint (společná projektová aktivita)
  Online kurz: Web Rebel (HTML, CCS, Responsive web, JavaScript, jQuery)  + úkoly - pokračování v kurzu 
  Vlastní projekt: Webové stránky pro neziskovku Studio Alfa
  Online kurz: Psaní všemi deseti