Portrét Petry

Petra

19 let, Plzeň

Petra bydlí v Plzni, kde zároveň studuje všeobecné gymnázium. Aktuálně je v maturitním ročníku a na vysokou míří do Brna. Do projektu se přihlásila, protože chce pro svou budoucnost dělat více než jen chodit do školy. Imponuje jí zaměření projektu, protože se zajímá o marketing, management i technologie zároveň. Ráda by prostřednictvím projektu získala nové kontakty, našla nové příležitosti zlepšovat se v tom, co ji baví a hlavně zjistila, kterou cestou se chce v budoucnu vydat. Vysněné povolání zatím nemá, ale doufá, že ji s tím náš projekt pomůže. Míří spíše na vedoucí pozice, chce pracovat s novými technologiemi, využívat naplno svůj potenciál a zlepšit svět.

Ve volném čase ji nejvíce baví dělat věci, které mají smysl. Organizuje vzdělávací akce a soutěže pro studenty a pracuje na vlastních projektech. Kromě toho ráda leze na boulderu, hraje deskovky, řeší šifrovačky nebo escape rooms a tráví čas s lidmi, které má ráda. Když má čas, věnuje ho většinou seberozvoji nebo dobrovolnictví.

Na životní motta nevěří. Chce být prostě každý den lepší. A říká, že pokud chce být šťastná a pomáhat svému okolí, musí začít dělat něco navíc už teď.