Portrét Šimona

Šimon

21 let, Liptovský Mikuláš

Šimon pochází ze Slovenska, ale bydlí v Praze a studuje kreativní marketing na VŠKK. Praha mu přijde jako perfektní místo pro studenty a osobní rozvoj. Do projektu se přihlásil, protože chce využít svůj čas naplno, aby se z něj stala nejlepší verze sebe samotného. Každou příležitost na vzdělání se snaží využít, a náš projekt si tak nemohl nechat ujít. Doufá, že mu pomůžeme zapracovat na slabých stránkách a posílíme ty silné. Má spousty napadů, ať už podnikatelských nebo jiných, které ale nikdy nedotáhne do konce. Vysněné povolání zatím stále hledá, ale je si jistý, že bude v oboru marketing. Jednoho dne by také rád založil svou vlastní firmu.

Ve volném čase se věnuje sportu, přírodě a své přítelkyni. Jak sám říká, sport a příroda jsou pro něj neoddělitelnou součástí života a je rád, že svou vášeň může sdílet právě s přítelkyní, která ho naplno podporuje.

V minulosti byl Šimon hodně introvertní člověk, což se v posledních letech změnilo. Dříve by prý odvahu přihlásit se do projektu neměl.

Životní motto: “You should never regret anything in your life. If it's good, it's wonderful. If it's bad, it's experience.”