Portrét Šimona

Šimon

21 let, Liptovský Mikuláš

Šimon pochází ze Slovenska, ale bydlí v Praze a studuje kreativní marketing na VŠKK. Praha mu přijde jako perfektní místo pro studenty a osobní rozvoj. Do projektu se přihlásil, protože chce využít svůj čas naplno, aby se z něj stala nejlepší verze sebe samotného. Každou příležitost na vzdělání se snaží využít, a náš projekt si tak nemohl nechat ujít. Doufá, že mu pomůžeme zapracovat na slabých stránkách a posílíme ty silné. Má spousty napadů, ať už podnikatelských nebo jiných, které ale nikdy nedotáhne do konce. Vysněné povolání zatím stále hledá, ale je si jistý, že bude v oboru marketing. Jednoho dne by také rád založil svou vlastní firmu.

Ve volném čase se věnuje sportu, přírodě a své přítelkyni. Jak sám říká, sport a příroda jsou pro něj neoddělitelnou součástí života a je rád, že svou vášeň může sdílet právě s přítelkyní, která ho naplno podporuje.

V minulosti byl Šimon hodně introvertní člověk, což se v posledních letech změnilo. Dříve by prý odvahu přihlásit se do projektu neměl.

Životní motto: “You should never regret anything in your life. If it's good, it's wonderful. If it's bad, it's experience.”

Mé rozvojové aktivity

 • Březen 2020

  Zahájení projektu a 1. workshopový víkend v Praze (sobota: zahájení projektu, úvod do futureskills, neděle: Workshop Objev své talenty)

  Webinář s kariérním poradcem na téma osobní vize a rozvoj

  Individuální konzultace s kariérním poradcem 

  Individuální konzultace s talentovým koučem

  Kniha: Ogilvy o reklamě

  Workshop: New Generation of Founders - Grow with Google - Design Thinking

  Webinář: Lesk a bída personalizace v digitálním designu

  Webinář: Digital Marketing Trends

  Webinář: Rozpravy o české a americké reklamě v globálním kontextu

  Přednáška: Marketing mobilních her

  Online kurz: Osobní produktivita s Danem Gamrotem (4 h)

  Nanodegree: Digital marketing Udacity (120 hodin) - 1/2

   

 • Duben 2020

  Online workshop s kariérní poradkyní PhDr. Petrou Drahoňovskou - Myšlenkové mapy, sketchnoting a Lean Canvas - vizualizační techniky pro osobní i business plánování (společná projektová aktivita)
  Online workshop MS Office Excel a Powerpoint (společná projektová aktivita)
  Webinář: Fotografie v marketingu
  Webinář: Linkedin a Personal branding
  Nanodegree: Digital marketing Udacity (120 h) - 2/2